Wybory władz OM NSZZ Solidarność na kadencję 2023 - 2028

Komunikat – wybory władz OM NSZZ Solidarność na kadencję 2023 - 2028

Zgodnie z uchwałą Komisji Krajowej nr 4/22 ws. kalendarza wyborczego na kadencję 2023 – 2028 informujemy, że wybory do zarządu OM NSZZ Solidarność UPC – ERICSSON muszą odbyć się w terminie do 31 marca 2023 roku.
W naszej Organizacji Międzyzakładowej zamierzamy przeprowadzić wybory w lutym.
Wybory za zgodą KKW zostaną przeprowadzone przy użyciu urny elektronicznej (eurna.solidarnosc.org.pl), co w naszej rozproszonej strukturze jest najlepszym z możliwych rozwiązaniem i z pewnością pozytywnie wpłynie na frekwencję.
Termin wyborów potwierdzimy po uzyskaniu potwierdzenia z KKW NSZZ Solidarność.

W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur w zbliżających się wyborach do Zarządu na stanowiska:
  • Przewodniczący Komisji OM Solidarność UPC – ERICSSON
  • Członek Zarządu OM Solidarność UPC – ERICSSON
  • Członek Komisji Rewizyjnej OM Solidarność UPC – ERICSSON
Bardzo prosimy o przemyślane i odpowiedzialne zgłoszenia, ponieważ zależy nam na wybranie do zarządu osób odważnych, chętnych do działania i gotowych poświęcić bezinteresownie swój czas do pracy na rzecz Koleżanek i Kolegów zatrudnionych u naszych pracodawców.

Zgłoszenie swojej kandydatury lub zgłoszenie kandydatów (kandydat musi wyrazić zgodę), prosimy przesyłać na adres: kandydat@mozsolidarnosc.org podając:
  • Imię i nazwisko
  • Na które z wymienionych wyżej stanowisk jest to zgłoszenie
  • Krótkie uzasadnienie i opis spraw, którymi kandydat może i chce się zajmować jako członek zarządu
  • Wypełniony załącznik: ANKIETA_OSOBOWA_KANDYDATA_CZLONKA_WLADZ_ZWIAZKU_2022.pdf (do pobrania poniżej)
Zgłoszenia należy przesyłać do niedzieli 12.02.2023.
do pobrania:
ANKIETA_OSOBOWA_KANDYDATA_CZLONKA_WLADZ_ZWIAZKU_2022