Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wybory SIP w spółkach NIS, TAURUS i ERICSSON

Koleżanki i Koledzy,
 

Jak już wcześniej informowaliśmy, z przyczyn od nas niezależnych byliśmy zmuszeni przesunąć w czasie wybory Społecznych Inspektorów Pracy w spółce NIS. Mimo małych trudności, zmierzamy do finału i możemy z całą pewnością ogłosić, że w marcu w drodze wyborów zostanie powołana Społeczna Inspekcja Pracy nie tylko w spółce NIS, ale także w spółkach GT PHOBOS i ERICSSON.
Wybory w E/// odbędą się w drugiej połowie marca, ale jesteśmy już praktycznie gotowi do przeprowadzenia wyborów przy użyciu urny elektronicznej w NIS i GT PHOBOS.

W dniu 8 marca na Wasze służbowe skrzynki e-mail otrzymacie wiadomości, w których każdy z Was otrzyma unikatowy, szyfrowany link do e-urny. Dzięki temu w prosty i wygodny sposób będziecie mieli możliwość oddania głosu na swojego kandydata.
Czas na oddanie głosu to trzy dni – głosujecie w dniach od 8 do 10 marca.

Po zakończeniu głosowania, wyniki wyborów bez zbędnej zwłoki przekażemy do Zarządów spółek w których pracujecie i opublikujemy na naszej stronie internetowej.

O kalendarzu wyborów SIP w spółce ERICSSON poinformujemy w kolejnym komunikacie. Informujcie kolegów niezrzeszonych w Związkach Zawodowych by odwiedzili naszą stronę – mozsolidarnosc.org

 
Pozdrawiamy, Zarząd OM NSZZ Solidarność UPC – ERICSSON

Witamy koleżanki i kolegów z Play

Benefity

Zgłoś deklarację

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność

strony www strony www