Wybory do Komisji Związku 2023

wyb2023

aktualizacja 01.03.2023

Dziękujemy bardzo wszystkim którzy wzięli udział w zakończonym w niedzielę głosowaniu.
Frekwencja w tym wydarzeniu wyniosła 62,4%, co jest wynikiem lepszym o ponad 10% w porównaniu z wyborami uzupełniającymi z 2020 roku.
Ze względów formalnych, musimy jednak przeprowadzić drugą turę wyborów, by potwierdzić uzyskanie mandatów dla czterech członków Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność UPC - ERICSSON i jednego członka Komisji Rewizyjnej.

Druga tura wyborów zostanie przeprowadzona w dniach od 3 do 5 marca 2023 roku w takiej samej formie, jak miało to miejsce w pierwszej turze wyborów.

Informujemy, iż w dniach 20 - 26 lutego 2023 roku odbędą się wybory członków Związku Zawodowego do Międzyzakładowej Komisji Związkowej i Międzyzakładowej Komisji Rewizyjnej (władzy wykonawczej i kontrolnej) zgodnie ze statutem i ordynacją wyborczą NSZZ Solidarność na kadencje 2023 - 2028.

karty

INSTRUKCJE, OPIS ORAZ WZÓR KARTY DO ELEKTRONICZNEGO GŁOSOWANIA ZNAJDZIESZ TUTAJ:
Wybory do Komisji Międzyzakładowej Związku 2023