Wybory do Komisji Międzyzakładowej Związku NSZZ Solidarność UPC - Ericsson

Koleżanki i Koledzy.

Zgodnie z komunikatem ogłoszonym przez Krajową Komisję Wyborczą NSZZ Solidarność w sprawie kalendarza wyborczego na kadencję 2023 – 2028, informujemy, że w naszej Organizacji Międzyzakładowej wybory będą przeprowadzone w terminie od 20.02.2023 do 26.02.2023 roku.

Wybory będą realizowane przy użyciu urny elektronicznej. Do każdego z Was na podany w deklaracji przystąpienia do organizacji związkowej adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z unikatowym linkiem do karty do głosowania.

Wiadomość zostanie wysłana z adresu E-Urna (noreply@eurna.solidarnosc.org.pl)
5 karta

W dniu rozpoczęcia głosowania otrzymacie sześć odrębnych wiadomości email (sześć kart do głosowania) Jeżeli nie znajdziecie takiej informacji na swoich skrzynkach proszę sprawdzić folder SPAM.

Żeby zagłosować należy kliknąć w link Głosuj! lub wejść na stronę https://eurna.solidarnosc.org.pl/tokenLogin i użyć swojego identyfikatora podanego na karcie do głosowania.

1 karta  2 karta

Kart do głosowania będzie 6 (6 wiadomości email)

Każda z kart będzie zawierała jedno pytanie:
GŁOSOWANIE NR 1/6: - Wybór przewodniczącego
GŁOSOWANIE NR 2/6: - Pytanie dot. Struktur Związku
GŁOSOWANIE NR 3/6: - Wybór składu Komisji władzy wykonawczej Związku
GŁOSOWANIE NR 4/6: - Wybór składu Komisji władzy kontrolnej Związku
GŁOSOWANIE NR 5/6: - Pytanie dot. Struktur Związku nr2
GŁOSOWANIE NR 6/6: - Pytanie dot. Wyboru delegatów sekcji

Zgodnie z instrukcją należy zaznaczyć odpowiednią odpowiedź w zależności od głosowania.

3 karta

4 karta

Zarząd OM NSZZ Solidarność UPC - Ericsson

Informacja KKW NSZZ Solidarność na kadencję 2023-2028:

aktualizacja 18.02.2023:
Na wasze skrzynki email w sobotę trafiło już powiadomienie o zaplanowanym głosowaniu.
Jeżeli jej nie otrzymałeś koniecznie sprawdź folder SPAM.