Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Witamy w Play

logo-main

Drogi czytelniku.

Poniższy tekst kieruję do tych dla których Związek Zawodowy pojawił się w zakładzie pracy niedawno, jest czymś nowym i stawia przed Sobą pytanie czy warto do niego dołączyć, czy to ma sens i jakie korzyści osiągnę będąc członkiem związku zawodowego.

Zmieniliśmy się dla Was zmieniając nazwę organizacji na „RAZEM W PLAY”. Nie dzielimy już naszych członków związku na pracowników PLAY – dawnych UPC, Ericsson’a, Phobos’a z Grupy Taurus czy Polskiego światłowodu Otwartego.

O tym jak zmieniała się struktura związku przedstawia poniższa grafika.

struktura

Wszyscy pracujemy dla Play i dlatego czekamy także na Ciebie. Od teraz każdy pracownik zatrudniony w spółce P4 Sp.z o.o. / PLAY może do organizacji związkowej przystąpić wysyłając na adres Organizacji podpisany skan deklaracji.

Pozwolę sobie w tym miejscu przypomnieć pewien fragment tekstu opublikowanego kilka lat temu:
Związki Zawodowe chcą i walczą, aby pracowało się lepiej i przyjemniej, żeby pracownik był szanowany, a zarobki adekwatne do wykonywanej pracy, żeby pracodawca przestrzegał zasad partnerstwa i określonych standardów pracy. Jesteśmy świadomi, że z racji różnych poglądów i doświadczeń ZZ mogą być różnie postrzegane, ale w naszej firmie my walczymy, uzgadniamy, wnioskujemy nie tylko dla członków Związku, ale także każdego. Jeśli coś robimy, to robimy to dla wszystkich. Im więcej nas będzie tym mocniejsze będą nasze argumenty. Mając większą ilość pracowników za sobą możemy „wywalczyć” więcej. Stare hasło wciąż jest aktualne: „w jedności siła” !!!

Ponadto zapraszam do przeczytania kilku wybranych tekstów które na przełomie ponad ośmiu lat działalności związkowej zostały opublikowane na naszej stronie związkowej.

Miłej lektury:

WIEDZIEĆ WIĘCEJ
KAPITALIZM MADE IN POLAND
JAZDA NA GAPĘ
DROGI PRACOWNIKU
JESTEŚMY APOLITYCZNI


Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy zostać członkiem związku organizacji związkowej „RAZEM W PLAY” to skontaktuj się z nami: kontakt@razemwplay.org

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

[rp]

Witamy koleżanki i kolegów z Play

Benefity

Zgłoś deklarację

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność

strony www strony www