Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Informacja w sprawie przeprowadzenia wyborów.

Koleżanki I Koledzy!

Wiecie już z wcześniejszych komunikatów o zmianie struktury naszej Międzyzakładowej Organizacji i o konieczności przeprowadzenia wyborów uzupełniających skład Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność UPC – ERICSSON.

Jedyną możliwą i co najważniejsze bezpieczną formą przeprowadzenia wyborów w obecnej sytuacji są wybory korespondencyjne, które przeprowadzimy w formie głosowania internetowego dzięki wsparciu i przy użyciu narzędzi którymi dysponuje Krajowa Komisja Wyborcza NSZZ Solidarność.

Dziękujmy wszystkim którzy potwierdzili aktualność adresów e-mail, które będą niezbędne do przeprowadzenia głosowanie, którego termin został wstępnie ustalony na dni od 14 do 18 września 2020r.
Termin wyborów potwierdzimy po uzyskaniu potwierdzenia z KKW NSZZ Solidarność.

W związku z konieczności uzupełnienia składu Zarządu naszej organizacji prosimy o zgłoszenie swoich kandydatur w zbliżających się wyborach na stanowiska: 
  • ​​Przewodniczący Komisji MOZ Solidarność UPC – ERICSON
  • Członek Zarządu MOZ Solidarność UPC – ERICSON
  • Członek Komisji Rewizyjnej MOZ Solidarność UPC – ERICSON
Bardzo prosimy o przemyślane i odpowiedzialne zgłoszenia, ponieważ zależy nam na uzupełnieniu zarządu osobami odważnymi, chętnymi do działania i gotowymi poświęcić bezinteresownie swój czas dla pracy na rzecz Koleżanek i Kolegów zatrudnionych u naszych pracodawców.
Zgłoszenie swojej kandydatury lub zgłoszenie kandydatów (kandydat musi wyrazić zgodę), prosimy przesyłać na adres – moz@mozsolidarnosc.org podając:
  • Imię i nazwisko
  • Na które z wymienionych wyżej stanowisk jest to zgłoszenie
  • Krótkie uzasadnienie i opis spraw, którymi kandydat może i chce się zajmować jako członek zarządu
Zgłoszenia można przesyłać do dnia 02.09.2020.

 

Witamy koleżanki i kolegów z Play

Benefity

Zgłoś deklarację

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność

strony www strony www