Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

#ERICSSON - Spotkanie komisji z przedstawicielami Zarządu Ericsson

logo_E

Informujemy, że w dniu 13.09.2018 r. w Rudzie Śląskiej odbyło się spotkanie Komisji MOZ Ericsson z przedstawicielami Zarządu Ericsson Sp. z o. o. Spotkanie miało na celu omówienie warunków pracy pracowników projektu UPC.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji pracodawcy dotyczącej omawianych w dalszej części tematów. W czasie spotkania przedstawiciele Komisji MOZ Ericsson zaproponowali sfinalizowanie porozumienia o zasadach współpracy pomiędzy pracodawcą a MOZ Ericsson. Propozycja spotkała się z aprobatą pracodawcy.

Podczas spotkania przedstawiciele Komisji MOZ Ericsson przedstawili pracodawcy postulaty załogi dotyczące między innymi kwestii dyżurów, wynagrodzeń, ujednolicenia systemu pracy, rewaloryzacji stawek za dyżur, dostępności najważniejszych dokumentów dla ogółu pracowników, ewentualnych zmian w regulaminach pracy i wynagradzania.
Spotkanie przebiegło w atmosferze obustronnie uznanej za owocną. Ze względu na wiele zaległych spraw strony postanowiły, że spotkania będą odbywać się regularnie i częściej niż dotychczas.
Cieszymy się na to nowe otwarcie, które napawa optymizmem w kontekście przyszłych spotkań.


 
Komisja MOZ Ericsson

Witamy koleżanki i kolegów z Play

Benefity

Zgłoś deklarację

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność

strony www strony www