Kandydaci do SIP w UPC

Koleżanki i Koledzy,

Ponawiam prośbę i gorąco zachęcam do wystawiania swoich kandydatur do objęcia funkcji Oddziałowych Społecznych Inspektorów Pracy.
Informacja w sprawie wyborów uzupełniających została zawieszona na stronie naszego Związku - http://www.mozsolidarnosc.org/kandydaci-do-sip-w-upc

Pracujemy w firmie której struktury są rozsiane po całym kraju.
Wszyscy obserwujecie na co dzień sytuacje, które nie powinny mieć miejsca, zjawiska niepokojące i z punktu widzenia pracowników, niekorzystne, dla tego tak ważne jest, by każdy region miał swojego przedstawiciela.
Mam silną organizację, dzięki utworzenie Międzyzakładowej Organizacji Związkowej, więc nie ma obawy, że ktokolwiek za swoją aktywność może być szykanowany.
Potrzebujemy kandydatów ze wszystkich regionów - śmiało - zgłaszajcie się!!!

Pozdrawiam,
Mirek Rajmann