Kandydaci do SIP w UPC

Koleżanki i Koledzy Związkowcy z UPC.

Ze względu na nieobsadzone stanowiska na Społecznych Inspektorów Pracy, które do tej pory zajmowali pracownicy, którzy przeszli do firmy Ericsson konieczne jest przeprowadzenie wyborów uzupełniających.

W związku z powyższym czekamy na propozycje kandydatur do pełnienia funkcji SIP.

Warto również w tym miejscu nadmienić, iż kandydatami muszą być członkowie Związku oraz, że powyższe stanowisko objęte jest ochroną w szeroko rozumianym znaczeniu tego słowa.

Swoje zgłoszenia prosimy wysyłać na dedykowany adres mailowy : kandydat@mozsolidarnosc.org
Dopisek SIP16

Kandydaci z największą ilością głosów z danego regionu zostaną poinformowani przez Zarząd Związku.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że kandydatury objęte są tajemnicą do chwili podjęcia ostatecznej decyzji przez samego kandydującego.