Bon o wartości 200 zł dla każdego członka związku

doms40_bn_kolpd

Od 1 sierpnia 2020 roku do 31 lipca 2021 roku każdy obecny członek „Solidarności” oraz osoby, które zdecydują się zapisać do związku w trakcie trwania akcji, otrzymają bon o wartości 200 zł na wypoczynek w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o. w Jarnołtówku, w Spale i w Zakopanem.

Bony można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w centrach odnowy biologicznej we wskazanych wyżej ośrodkach.

UWAGA! Posiadaczom elektronicznej legitymacji związkowej przysługuje dodatkowe 10 proc. rabatu.

Poniżej adresy stron internetowych spółki DOMS oraz ośrodków, w których można wykorzystać bon: Doms Sp. z o.o. - www.doms.com.pl

• Ośrodek Hyrny w Zakopanem - www.hyrny.pl
  • Ośrodek Savoy w Spale - www.savoy.com.pl
  • Ośrodek Ziemowit w Jarnołtówku - www.osrodekziemowit.pl
Pobierz i przeczytaj szczegóły oferty: http://www.solidarnosckatowice.pl/files/benefity/doms/doms40_inf.pdf

Dodatkowe pytania można wysłać na adres: solidarnosc@doms.com.pl

U W A G A ! ! !
Bony będzie można odebrać u Naszych regionalnych przedstawicieli.
Jeżeli nie wiesz kto To, napisz do Nas: moz@mozsolidarnosc.org